niedziela, 23 lipca 2017

Najdalsza podróż - renowacja busa #4


"NAWET NAJDALSZA PODRÓŻ ZACZYNA SIĘ OD PIERWSZEGO KROKU" 
- Lao Tzu

Naszym pierwszym krokiem był zakup busa. Tak naprawdę ta podróż już się zaczęła, wspólnymi siłami z ogromną determinacją walczymy o marzenia. Nie bójcie się zrobić tego pierwszego kroku, czasami to tak niewiele, a może poruszyć lawinę kolejnych zdarzeń, które okażą się największą przygodą Waszego życia. Tak jak w naszym przypadku, nie przeszkadzają nam nieprzespane noce i zmęczenie, bo wiemy, że właśnie teraz jest czas na spełnienie tych marzeń. Nie można odkładać nic na później. Walczcie i uwierzcie w siebie!

Przedstawiam Wam kolejną porcję zdjęć z przygody busowej renowacji. Małymi kroczkami dążymy do celu. Czas biegnie nieubłaganie, mijają godziny, dni, tygodnie, a pracy jakby przybywało. Ciągłe szlifowanie, ręce opadają, a ile jeszcze tego szlifowania przed nami! Ale dla tych wypraw, które nas czekają tym busikiem - warto.

Niesamowite w tym wszystkim jest to, że mogę zatrzymać w kadrach czas i te ulotne chwile, ułamki sekund, które tak szybko mijają. Zatem zobaczcie sami.

Dziękujemy Wam za te wszystkie miłe i dodające energii słowa, które otrzymujemy w wiadomościach. Bardzo się cieszymy i dziękujemy, że w nas wierzycie! 

Pozdrawiam serdecznie
Dagmara


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Dziennik Fotograficzny , Blogger