środa, 2 sierpnia 2017

Nie odkładaj marzeń, odkładaj na marzenia - renowacja busa #5


"NIE ODKŁADAJ MARZEŃ, ODKŁADAJ NA MARZENIA" 
- autor nieznany

Pamiętajcie, nie odkładajcie marzeń, bo kiedy je zrealizujecie jak nie teraz. Nie szukajcie wymówek, wszystko da się zrobić i wszystko jest możliwe! My właśnie odkładamy na marzenia, realizujemy to co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się nam nieosiągalne. Ja żyjąc w świecie marzeń i fantazjując o najdalszych podróżach, nie myślałam nawet, że będę prowadzić takiego bloga, a Mateusz, że będzie teraz pracował po godzinach przy busie.

Ostatnie upały dały nam w kość, ale busa mamy już w podkładzie! 

Sporo już za nami, ale też dużo przed nami. Busik jest już pomalowany w podkładzie, przed nami szlifowanie i lakier.


Któregoś dnia, kiedy przyjaciółka zobaczyła naszego busa, chwytając się za głowę i tak naprawdę widząc stary samochód bez drzwi, tapicerki i dachu (!), powiedziała mi: "Wiesz kiedy opowiadasz o tym co zrobiliście przy busie, to brzmi tak jakbyście budowali dom". Wspaniałe słowa, które dały mi wiele wiary i uświadomiły jaki ogrom serca wkładamy w prace przy busie. To przecież prawda, bus będzie naszym domem na kółkach, który zawiezie nas w najdalsze zakątki i najbardziej wymarzone miejsca.

Nie mogę się już doczekać "meblowania", kiedy podłączymy lodówkę, prysznic, wybierzemy dodatki, poduszeczki i inne drobiazgi. Ale jak się okazuje to już niedługo, został nam jeszcze miesiąc. Za miesiąc wyruszamy w podróż! Trzymajcie kciuki!
Zapraszam do oglądanie krótkiej fotorelacji (oczywiście moim okiem) z ostatnich dni.

Pozdrawiam serdecznie
Dagmara

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Dziennik Fotograficzny , Blogger