niedziela, 17 września 2017

Puzzle minionego lata - renowacja busa #9Składanie busa jest jak układanie puzzli z miliona pięciuset kawałków, z tą różnicą,  że w tej układance brakuje obrazka z wierzchniej strony pudełka. Z tymi puzzlami to jest tak, że czasami idzie lepiej i wszystkie kawałki układanki pasują do siebie idealnie, a innym razem nie pasuje nic lub brakuje jakiegoś elementu, bez którego nie powstanie obrazek. Najgorzej jeśli okaże się, że ostatniego puzzla będzie brakować. Wiecie jakie towarzyszy temu uczucie? Kupiliśmy busa w rozdzielonych kawałkach, zresztą jak każde puzzle, kiedy poskładamy, dowiemy się.


Można powiedzieć, że jesień już przyszła. Lubicie wspominać zamierzchły czas? Postanowiłam, że wspomnę nasze minione lato, które było nadzwyczaj wyjątkowe. Przeżyliśmy niesamowitą przygodę, zaczęliśmy realizować nasze marzenia. Codziennie po pracy walczyliśmy przy busie do późnych godzin nocnych. Odkrywaliśmy siebie na nowo, zaskakując się kolejnymi umiejętnościami i wytyczając swoją nową ścieżkę w życiu. Zadziwiające jest to, że minione lato nie było wcale bajeczne, brakowało czasu na wakacyjne wytchnienie, ciągle chodziliśmy zmęczeni i ze wszystkim musieliśmy się spieszyć, a jednak zapamiętaliśmy je jako piękne i wyjątkowe. 


Dlaczego? Było po prostu inne, nigdy wcześniej nie mieliśmy tyle obowiązków i pracy. Nieprzespane noce, zmęczenie, czasami nawet zdenerwowanie nie przeszkadzały nam, bo wiemy, że właśnie teraz jest czas na realizację marzeń. Wierzymy, że kiedy skończymy busa wyruszymy w podróż. 


Co zrobiliśmy? Zamontowaliśmy nakładki zewnętrzne na szybę, przednią szybę, wszystkie szafki, półeczki, kuchenkę i prysznic. Tapicer wykończył dach i obicia wewnątrz, wszystko zaczyna wyglądać jak należy. Można już nawet powiedzieć, że kończymy.

Zapraszam na kolejną fotorelację z renowacji naszego VW T3.  Na jednym ze zdjęć widać klamerki przy wykładzinie, tak się klei dywany, mówię Wam.

Pozdrawiam serdecznie
Dagmara

Zobacz kolejny wpis:

Skończyliśmy! - renowacja busa #10

http://dziennik-fotograficzny.blogspot.com/2017/09/skonczylismy-renowacja-busa-10.html

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawy wpis. Ciekawi mnie, jak ciężarówka będzie wyglądać w efekcie końcowym

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję! Do ciężarówki troszeczkę naszemu busikowi brakuje, ale z pewnością coś z niej ma. Efekt końcowy można już zobaczyć w nowym wpisie. Zapraszam :)

      Usuń

Copyright © 2016 Dziennik Fotograficzny , Blogger