sobota, 28 października 2017

Fotozeszyt "Chorwacja 2015" od Saal Digital - recenzja


Kiedyś już wspominałam, że wyjątkową pamiątką z każdej podróży są zdjęcia, ale jeszcze lepszą jeśli możemy ich fizycznie dotknąć i zanurzyć się w refleksji wracając wspomnieniami do minionych chwil.

Ostatnio sprawdzałam jak to jest z fotoksiążką, możecie ją zobaczyć tutaj. Tym razem otrzymałam od Saal Digital Polska fotozeszyt. 

Dwa lata temu byliśmy na wyspie Hvar, po powrocie wrzuciliśmy zdjęcia do komputera, przeglądnęliśmy raz, może dwa i tak sobie leżały w zapomnieniu. Postanowiłam, że muszą ujrzeć światło dzienne i zrobiłam z nich pamiątkę w formie fotozeszytu.

Projektowanie fotozeszytu jest bardzo proste. Firma udostępnia intuicyjną aplikację, w której z łatwością poradzimy sobie z zaplanowaniem tego jak ma wyglądać fotozeszyt. Wybieramy format i rozmiar książki, ilość stron i rodzaj powierzchni. Ja wybrałam format 21 x 30 w orientacji poziomej, z powierzchnią matową i 22 strony.Czas realizacji był błyskawiczny. Jestem bardzo zadowolona z jakości wydruków, wiernego odwzorowania barw i solidnego wykończenia.  Całość jest wykonana bardzo profesjonalnie.
Fotozeszyt jako produkt tańszy od fotoksiążki nie odbiega jakością wykonania. Fotozeszyt jest lżejszy, karty wykonane są z grubszego papieru, a okładka dodatkowo zabezpieczona jest przezroczystą stroną.
Podsumowując, fotozeszyt to wspaniała pamiątka i dobra alternatywa dla fotoksiążki. Z przyjemnością będę do niej wracać chcąc powspominać minione chwile.

www.saal-digital.pl

Pozdrawiam serdecznie
Dagmara

3 komentarze:

Copyright © 2016 Dziennik Fotograficzny , Blogger