wtorek, 17 kwietnia 2018

Fotoksiążka "Bałkany 2017" od Saal Digital - recenzja


Mamy ją! Fotoksiążkę z naszej pierwszej busowej podróży!
Zawsze to powtarzaliśmy i będziemy powtarzać fotografia w formie papierowej, takiej którą można dotknąć dostarcza nam dodatkowych wrażań, zupełnie innych niż w formie cyfrowej. A najlepszą pamiątką z każdej wyprawy są zdjęcia.Kolejny raz sprawdziliśmy produkt od Saal Digital Polska i jesteśmy bardzo zadowoleni! Proces projektowania jest bardzo prosty. Intuicyjna aplikacja ułatwia zadanie, na początku wybieramy odpowiedni produkt, następnie format i rozmiar fotoksiążki oraz zaznaczmy informacje takie jak ilość stron, grubość i ich powierzchnia. 


Wybraliśmy fotoksiążkę: 28 x 19 cm, 40 stron, z błyszczącą okładką i matowymi stronami wewnątrz. Dodatkowym atutem aplikacjji jest możliwość edycji zdjęć umieszczonych już w fotoksiążce, polega to na przesłaniu fotografii do programu zewnętrznego.Nie mogliśmy doczekać się gotowej fotoksiążki, nie musieliśmy długo czekać, czas realizacji był błyskawiczny. Jakość wydruków, solidne wykonanie, wierne odwzorowanie barw, zwłaszcza, że wybraliśmy papier matowy jest idealna. Okładka wyszła rewelacyjnie, zarówno przód, tył i grzbiet, a wszystko wygląda bardzo profesjonalnie.Fotoksiążka to wspaniała pamiątka z każdej okazji, a zwłaszcza z podróży, z pewnością po latach będziemy do niej wracać z przyjemnością wspominając te wszystkie wyjątkowe chwile spędzone w busie i wspaniałe miejsca, które mogliśmy zobaczyć podczas naszej pierwszej wyprawy.

Szczerze polecamy!
www.saal-digital.pl


Pozdrawiamy serdecznie 
Dagmara i Mateusz

5 komentarzy:

 1. Wyszła pięknie! Ja przymierzam się do stworzenia własnej fotoksiążki i już nie mogę doczekać się efektu końcowego! : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka książka to niesamowita pamiątka na wiele lat, a nawet pokoleń:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna☺
  Ja również dostrzegam magię papierowych zdjęć, jestem nawet bardziej retro, bo ciągle cieszą mnie stare albumy, do których trzeba wklejać fotografie. ..

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś wkładałam zdjecia w albumy, dziś twierdzę że fotoksiążka jest lepszym formatem i tak właśnie upamiętniam najlepsze chwile

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Dziennik Fotograficzny , Blogger